Zaplanuj majówkę nad morzem z Sun & Snow

Zaplanuj majówkę nad morzem z Sun & Snow

Wiosenna aura nastraja do planowania wycieczek i poznawania nowych miejsc. Już niedługo nadarzy się wyjątkowa okazja na kilkudniową wyprawę poza domem. Zaplanuj majówkę już teraz i spędź urlop w wybranym zakątku Polski. Jakim? Możliwości jest mnóstwo – zobacz, gdzie w północnej Polsce warto zarezerwować apartamenty.

Polska to malowniczy i zróżnicowany pod wieloma względami kraj. Każdy podróżnik może tu znaleźć miejsce, w którym będzie czuł się najlepiej. Spacery po nadmorskich promenadach, zabawy z dziećmi na plażach czy zwiedzanie zabytkowych miast – wszystko to znajduje w granicach ojczystego kraju, nad morzem. A Ty gdzie chciałbyś spędzić majówkę? Zobacz 3 regiony w północnej Polsce idealne na długi weekend.

Apartamenty nad morzem

Północna część Polski oferuje szereg atrakcji o każdej porze roku. Ciekawe apartamenty nad morzem rozlokowane są w różnych częściach wybrzeża.

  1. Apartamenty Sun & Snow na zachodnim wybrzeżu

Apartamenty nad morzem

Majówkę w północno-zachodniej części Polski warto spędzić w Świnoujściu lub Międzyzdrojach. W mieście położonym tuż przy granicy z Niemcami możesz odpoczywać na jednej z najszerszych plaż w Polsce lub odwiedzić muszlę koncertową, latarnię morską oraz Muzeum Rybołówstwa z wystawami takimi jak Moda plażowa, Fauna mórz i oceanów czy Złoto Bałtyku – wystawa bursztynu.

Majówka w Międzyzdrojach to natomiast wyjątkowa okazja do odpoczynku w pobliżu Wolińskiego Parku Narodowego. Apartamenty Sun & Snow Międzyzdroje znajdują się bardzo blisko plaży, dzięki czemu można z nich obserwować szumiące w oddali morze.

Apartamenty Sun & Snow w Trójmieście

Widok na morze

Myślisz o bardziej aktywnej formie wypoczynku? A może marzysz o poznaniu ciekawych zabytków? W tym roku długi weekend trwa 3 dni. Każdą wolną dobę poświęć więc na zwiedzanie Gdańsku, Gdyni oraz Sopotu:

  • Apartamenty Gdańsk – położone są w centrum miasta lub blisko wybrzeża. Nigdy nie byłeś na Starym Mieście? Czas to zmienić. Przekonaj się, jakie wspaniałe widoki czekają na Ciebie na szczycie wieży ratuszowej. Skosztuj także przepysznych ryb w jednej z restauracji zlokalizowanych w pobliżu Żurawia.

Trójmiasto morze

  • Apartamenty Gdynia – znajdują się bardzo blisko plaży, dzięki czemu można z nich w zaledwie kilka minut dostać się do najbardziej znanego w Polsce portu. W miejscu tym będziesz mógł zwiedzić jeden z największych statków zbudowanych na początku XX wieku – Dar Pomorza.

Apartamenty Gdynia żaglowiec

  • Apartamenty Sopot – rozmieszczone są zarówno w centralnych częściach miasta, jak i na jego obrzeżach. Miejsca noclegowe oddalone od centrum miasta są idealne dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Najciekawszą atrakcją w Sopocie jest najdłuższe w Polsce molo (aż 0,5 km długości) oraz pełna turystów ulica Monte Cassino.

Apartamenty Sopot - molo w sopocie

 

Apartamenty Sun & Snow nad Zalewem Wiślanym

Widok na morze

 

Północno-wschodnia część Polski to miejsce pełne spokoju i bliskiego kontaktu z naturą. Blisko granicy z Rosją położony jest Park Krajobrazowy Mierzei Wiślanej, gdzie swoją siedzibę ma aż 234 gatunków ptaków, 40 gatunków ssaków, oraz 7 gatunków płazów.

Miłośnicy wiosennych spacerów oraz relaksu w samym sercu obszarów niezmienionych ludzką ręką powinni zarezerwować apartament w Stegnie, Sztutowie lub Kątach Rybackich. Spacerując plażami położonymi blisko apartamentów nad morzem, możesz znaleźć wyrzucany na brzeg bursztyn.

Leave a Reply